مستقیم کننده تورنت ، دانلود شما را آسان می‌کند

تماس با ما  

تبلیغات  

گالری عکس
انجمن هاتبدیل لینک به لینک مستقیم برای دانلود سریعتر

هنگامی که می‌خواهید فایلی را دانلود کنید حتما به لینک‌هایی برخورد کرده‌اید که با سرعت بسیار کمی دانلود می‌شوند. ممکن است دانلود به صورت مستقیم از آن لینک ممکن نباشد. ویا نتوانید لینک فایل را مستقیم به نرم‌افزار مدیریت دانلودتان بدهید. ممکن است اگر لینک مستقیم مثلا سایت تیپیکال دانلود ایرانی باشد سرعت دانلود را عمدا کم کرده باشد یا شما را مجبور کند با مرورگر دانلود کنید. برای دانلود سریع تر می‌توانید از یک سرویس تبدیل لینک به لینک مستقیم استفاده کنید.

برخی از کسانی که انواع فایل‌ها را به اشتراک می‌گذارند از سایتهای اشتراک فایل استفاده می‌کنند. برای دانلود از آنها باید اکانت مخصوص همان سایت را خریداری کنید. یا ممکن است هنگام جستجو به سایت‌های تورنت بربخورید که فایل دانلود تورنت در اختیار شما می‌گذارند یا لینک مگنت به شما می‌دهند. می‌توانید اکانت سایت‌های مختلف را خریداری کنید یا از سیستم‌های تورنت با سرعت کم دانلود کنید. صبر کنید. میتوانید از سایت‌هایی استفاده کنید که کار تبدیل لینک به لینک مستقیم را برای شما انجام می‌دهند.

تبدیل لینک به لینک مستقیم

نرم‌افزار تحت وب دانلودز کار تبدیل لینک به لینک مستقیم را با بیشترین سرعت برای شما انجام می‌دهد. اگر مثلا هنگام جستجو به لینک سایت‌های اشتراک فایل برخورد کردید که برای دانلود نیاز به خرید اکانت آن سایت ها بود؛ مثلا وب سایت های Rapidgator.net یا Uploaded.to ؛  نیازی نیست که اکانت یک ماهه این وب سایت‌ها را بخرید. کافی است یک اکانت در سایت دانلودز داشته باشید . دانلودز عملیلت تبدیل لینک به لینک مستقیم این سایت‌ها را برای شما انجام می‌دهد.

ممکن است فایل مورد نظر شما در شبکه‌های تورنت وجود داشته باشد. کافیست فایل دانلود تورنت که با پسوند .torrent مشخص است را با سیستم دانلودز به لینک مستقیم مخصوص به خودتان تبدیل کنید. همین طور برخی سایت‌های تورنت لینک مگنت در اختیار شما می‌گذارند. سرویس تبدیل لینک به لینک مستقیم دانلودز لینک مگنت شما را هم تبدیل می‌کند.

بنابراین با خرید یک اعتبار با هزنیه بسیار کم دیگر نیازی به خرید اکانت سایت‌های اشتراک فایل ندارید. همچنین سرعت دانلود مستقیم از تورنت نیز شما را آزار نخواهد داد.  با تبدیل لینک به لینک مستقیم در دانلودز لینک مستقیم و اختصاصی خودتان را خواهید داشت. و با فرصت کافی می‌توانید آن را روی سیستم خودتان دانلود کنید. همچنین دانلودز به شما امکان تغییر نام فایل ها را می‌دهد. و می‌توانید فایل های تورنت را به صورت یک جا و در یک فایل فشرده دانلود کنید. اینجا می‌توانید راهنمای تبدیل لینک به لینک مستقیم در دانلودز را مطالعه کنید.


[ پارس اسكين ] Www.ParsSkin.Com © 2010

قالب وبلاگ