تابلو فلکسی نامور

تماس با ما  

تبلیغات  

گالری عکس
انجمن هاتابلو فلکسی نامور

بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی دنیا بر اساس طرح و رنگ های جذاب برای جلب بینندگان ساخته می شوند. این تابلوها توسط طراحان و گرافیست ها طبق سلیقه و میل عموم مردم بر اساس روانشناسی رنگ ها و نورها طراحی می شوند. اما پس از طراحی، قسمت عمده و مهمی که تابلو تبلیغاتی ها را دیدنی می کند نحوه ساخت و متریال به کار رفته در آنها می باشد.

یکی از پرطرفدارترین تابلو های تبلیغاتی تابلو فلکسی می باشد. در خیابان ها و اتوبان ها تابلوهایی که میبینید از نوع تابلو فلکسی است. بیلبوردها را از جنس پلکسی یا فلکسی می سازند. این تابلوها ابعادی بزرگ دارند و رنگ های جذابی در ان ها به کار می رود. برای نوردهی این نوع تابلو ها از تابش نور بیرونی استفاده می شود. عمر آنها زیاد است و قابلیت انعطاف زیادی نیز دارند.

تابلو فلکسی نامور

تابلوسازی نامور برای معرفی محصول شما به بهترین وجه ممکن از بهترین طراحان و متخصصان تابلو سازی بهره گرفته است. در این شرکت  تابلو سازی تبلیغاتی  همه انواع تابلو فلکسی ، تابلو ترمووود، تابلو لایت باکس، تابلو کامپوزیت و تابلو حروف برجسته را تولید می کند.

برای سفارش کار در ابتدا شما با مشاوران تابلوسازی نامور مشورت میکنید. ایده های خود را مطرح کرده و از آنها برای بومی سازی بیشتر و جذابیت دادن به کار برای عموم مردم یا قشر مورد نظرف بازخورد و راهنمایی دریافت می کنید. سپس طراحان و گرافیست های باتجربه برای شما طرحی سه بعدی از کار مورد نظر تهیه میکنند و پس از گرفتن تایید و نظر مثبت از سوی شما آن را به دستان هنرمند متخصصان تابلوسازی تبلیغاتی میسپارند.

یک تابلوفلکسی خوب با طرحی جذاب و متریالی مرغوب می تواند محصول شما را در ذهن بیننده برای همیشه ماندگار کند.


[ پارس اسكين ] Www.ParsSkin.Com © 2010

قالب وبلاگ