دانلود زیرنویس فارسی

تماس با ما  

تبلیغات  

گالری عکس
انجمن هازیر نویس فارسی

بروز ساب | دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال

زیرنویس فارسی یکی از زمینه های پر مخاطب در میان کاربران ایرانی می باشد. در همین راستا سایت بروز ساب نیز یکی از چندین سایت دانلود زیرنویس فارسی می باشد که توانسته است در دسته های زیرنویس فیلم و زیرنویس سریال نیاز کاربران را پوشش دهد. همچنین می توانید زیرنویس فارسی انیمیشن ها را از دسته زیرنویس انیمیشن دانلود کنید. اما این انتهای کار نیست! سایت دانلود زیرنویس  berozsub.comبرای افراد علاقه مند به تماشای مستند هم دسته ی زیرنویس مستند را فراهم کرده است. در این سایت سعی شده است زیرنویس درخواستی کاربران بصورت کامل پوشش داده شود و گام به گام در راستای حل مشکل زیرنویس فارسی با کاربر همراه بوده ایم. ما همواره بر روی زیرنویس فیلم و سریال های جدید و مهم تمرکز داشته ایم. در همین راستا به معرفی چند عنوان از آن ها می پردازیم.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Avengers Infinity War 2018

کارگردانی این عنوان به عهده ی Anthony Russo و Joe Russo می باشد و قسمت سوم از سری انتقام جویان است. یکی از محدود فیلم های ابرقهرمانی که دارای قهرمان های زیادی در یک عنوان می باشد و قرار است لحظات خوبی را برای ما رقم بزند. برای زیرنویس فارسی  Avengers Infinity War 2018به سایت مراجعه کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Star Wars Episode VIII The Last Jedi 2017

جدیدترین عنوان جنگ ستارگان با نام آخرین جدای در راه است و قرار است ادامه قسمت قبلی خود یعنی نیرو بر می خیزد باشد. برای زیرنویس فارسی  Star Wars Episode The Last Jedi 2017به سایت مراجعه کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Deadpool 2 2018

در نهایت به ضد ابرقهرمان محبوب دنیای سینمایی مارول یعنی ددپول می رسیم. بدون شک شاهد فیلمی سرشار از لحظات خنده دار در قسمت دوم خواهیم بود. لازم به ذکر است بنا به اختلاف بازیگر نقش اول فیلم یعنی Ryan Reynolds با کارگردان قبلی، این قسمت از ددپول توسط David Lynch کارگردانی خواهد شد. برای زیرنویس فارسی Deadpool 2 2018 به سایت مراجعه کنید.
[ پارس اسكين ] Www.ParsSkin.Com © 2010

قالب وبلاگ